Komunikator.

Prowadź wewnętrzne rozmowy z innymi pracownikami przez wbudowany czat

Komunikacja prostsza niż wcześniej

Dzięki wbudowanemu komunikatorowi możesz prowadzić konwersacje z innymi użytkownikami bezpośrednio z narzędzia TeleCube CRM. Usprawnia to komunikację w firmie i stanowi alternatywę dla popularnych, zewnętrznych komunikatorów.

WBUDOWANY CZAT

Wygodna komunikacja

Wbudowany w narzędziu TeleCube CRM komunikator jest dostępny jednym kliknięciem na koncie użytkownika. Wystarczy kliknąć ikonkę w górnym menu aby sprawnie przejść do czatu i zacząć z niego korzystać.

Pliki

Sprawnie załączysz dokumenty i pliki bezpośrednio do prowadzonej rozmowy.

Grupowe rozmowy

Dzięki grupom i kanałom poprowadzisz rozmowy w większym gronie.

PRZYDATNE FUNKCJE

Możliwości komunikatora

Rozmowy prywatne

Możesz prowadzić prywatne rozmowy z pojedynczymi użytkownikami narzędzia. Wystarczy wybrać z listy użytkownika, z którym ma zostać nawiązana konwersacja.

Możesz skorzystać z zaproponowanej przez nas puli tagów lub stworzyć swoje tagi w dowolnych kolorach wybranych z palety. Aby edytować lub dodać opisy i kolory tagów wejdź kolejno w zakładki Panel zarządzania > Ustawienia CRM > Ustawienia tagów.

Grupy i kanały

W przypadku kiedy w jednym wątku ma uczestniczyć większa ilość rozmówców można skorzystać z grupy bądź kanału. Nową grupę lub kanał można dodać klikając w komunikatorze symbol plusa przy odpowiedniej pozycji.

Przesyłanie plików

Rozmówcy zarówno w rozmowach prywatnych, jak i grupowych mogą przesyłać sobie pliki bez konieczności korzystania z innych, zewnętrznych narzędzi.

Historia wiadomości

Wiadomości dostępne są przez 30 dni. Nieograniczony dostęp do archiwum wiadomości można dokupić dodatkowo w zakładce Panel zarządzania > Ustawienia CRM > Dodatkowe rozszerzenia.

Stwórz swój CRM razem z nami!

Skorzystaj ze wsparcia jakie oferujemy, żeby rozwijać zarządzanie relacjami w swojej firmie. Bądź na bieżąco ze wszystkim.

WIKI
Kompletna baza wiedzy

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania.

KONTAKT

BOK dostępny dla Ciebie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji  via czat, mail, telefon, callback.

KANAŁ YOUTUBE

Przydatne filmy w zasięgu ręki

Lubisz materiały wideo? Oglądaj nasze tutoriale.

WIDEOPREZENTACJA

Bezpłatna prezentacja

Zarezerwuj termin na bezpłatną prezentację.

TeleCube zaufało już wiele firm i instytucji!

Przetestuj przez 14 dni za darmo!

Uczyń zarządzanie relacjami z Klientem jeszcze prostsze. Już teraz zarejestruj się na 14-dniowy okres testowy TeleCube CRM. W jego trakcie będziesz mógł przetestować wszystkie oferowane przez nasz system CRM funkcje, bez zobowiązań i bez konieczności użycia karty kredytowej. Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem wirtualnej centrali TeleCube nic nie szkodzi. Możesz skorzystać z okresu próbnego dla obu usług.