Skontaktuj się z nami.

Jak możemy Ci dzisiaj pomóc? Jesteśmy dostępni via infolinia, e-mail, czat, callback i wideokonferencja.

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas na poniższy numer, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości

Napisz do nas

Nie lubisz dzwonić? Właśnie po to jest e-mail! Napisz, a odpowiedź wyślemy najszybciej jak można

Kiedy pracujemy?

Pracujemy dla Ciebie od poniedziałku do piątku i jesteśmy do Twojej dyspozycji

A może formularz kontaktowy?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, komentarze lub sugestie, zachęcamy Cię do wypełnienia naszego formularza kontaktowego. Chętnie Ci pomożemy i niezwłocznie odpiszemy. Nie wahaj się, skorzystaj z tej możliwości już teraz!

Administratorem Twoich danych, które podajesz dobrowolnie jest Claude ICT Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 101. Dane będą użytkowane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą. Zamawiając kontakt, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z ww. celem oraz na nagrywanie rozmowy w przypadku kontaktu telefonicznego.

Preferujesz inne formy kontaktu?

Skorzystaj z naszego czatu na stronie i błyskawicznie uzyskuj odpowiedzi na Twoje pytania. Wolisz jednak, żebyśmy do Ciebie zadzwonili? W takim przypadku doskonale sprawdzi się widget callback.

WIDEOPREZENTACJA

Umów się na prezentację.

Umów się na niezobowiązującą, indywidualną prezentację w formie wideokonferencji. W jej trakcie opowiemy Tobie, co to jest i z czego składa się TeleCube CRM. Odpowiemy również na Twoje pytania, także te związane z VoIP czy wirtualną centralą.

O FIRMIE

Claude ICT Poland Sp. z o.o.

ul. Toszecka 101, 44-100 Gliwice

NIP: PL9691628727

REGON: 369023334

RPT(UKE): 9990

KRS: 0000708939 w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 125.000,00 PLN opłacony w całości.

 

TeleCube zaufało już wiele firm i instytucji!

Przetestuj przez 14 dni za darmo!

Uczyń zarządzanie relacjami z Klientem jeszcze prostsze. Już teraz zarejestruj się na 14-dniowy okres testowy TeleCube CRM. W jego trakcie będziesz mógł przetestować wszystkie oferowane przez nasz system CRM funkcje, bez zobowiązań i bez konieczności użycia karty kredytowej. Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem wirtualnej centrali TeleCube nic nie szkodzi. Możesz skorzystać z okresu próbnego dla obu usług.